Tss-sib.ru to ludzie, nie algorytmy
Jesteśmy nowoczesną platformą łączącą pacjentów z dietetykami z całej Polski. Nie generujemy szablonowych diet na podstawie Twojej płci, wagi i wzrostu. Dajemy Tobie dostęp do kompetencji, wiedzy i chęci pomocy ze strony prawdziwych specjalistów!
Doradca ds. sprzedaży
Dołączając do naszego zespołu będziesz odpowiedzialna/y za rozwój kanału sprzedaży bezpośredniej LUXgramowania Tss-sib.ruLUX. Poznasz klientów biznesowych z branży dietetycznej, a także będziesz mieć okazję budować i utrzymywać wyjątkowe relacje z naszymi klientami.
Junior Full Stack Django Developer
Dynamicznie rozwijający się zespół tworzący rozwiązania IT w branży dietetycznej szuka kandydatów na stanowisko Junior Full Stack Django Developer. Poszukujemy osób z minimum półrocznym doświadczeniem na podobnym stanowisku. Dołączając do naszego zespołu będziesz odpowiedzialna/y za tworzenie nowych oraz rozwijanie obecnych modułów aplikacji. Będziesz tworzył/a aplikacje webowe przy użyciu najnowszych technologii, poszerzając swoją wiedzę pod nadzorem doświadczonych członków zespołu.
Senior Full Stack Django Developer
Dynamicznie rozwijający się zespół tworzący rozwiązania IT w branży dietetycznej szuka kandydatów na stanowisko Senior Full Stack Django Developer. Poszukujemy osób z minimum 2 letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku. Dołączając do naszego zespołu będziesz odpowiedzialna/y za tworzenie nowych oraz rozwijanie obecnych modułów aplikacji. Będziesz tworzył/a aplikacje webowe przy użyciu najnowszych technologii.
UX Designer
Będziesz odpowiedzialny za rozwój interfejsu użytkownika. Analizując interakcje i detale aplikacji, będziesz pracować nad konwersją i udoskonaleniem UX. Twoja praca będzie niezależna, ale z uwzględnieniem feedbacku pozostałych członków zespołu. W pracy będziesz kontaktować się bezpośrednio z CTO i CEO firmy, co gwarantuje dynamikę pracy i jasną komunikację.
Koordynator ds. sprzedaży
Dołączając do naszego zespołu będziesz odpowiedzialna/y za rozwój kanału sprzedaży bezpośredniej LUXgramowania dla dietetyków i firm cateringowych oraz szkoleń. Poznasz klientów biznesowych z branży dietetycznej i cateringowej a także będziesz miał okazję budować i utrzymywać wyjątkowe relacje z naszymi klientami.
Szukamy osoby  z pewnym doświadczeniem i talentem sprzedażowym. Choć sami jesteśmy młodym zespołem, udało nam się w krótkim czasie osiągnąć wiele dzięki dużemu zaangażowaniu i pasji – i tego oczekujemy od kandydatów. W zamian oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie z elementem opartym na efektach pracy w tym na wynikach sprzedaży.
Jakie będą Twoje obowiązki:
  • Kreowanie i realizacja celów sprzedażowych,
  • Koordynacja pracy pracowników działu sprzedaży,
  • Telefoniczna oraz e-mailowa sprzedaż i pozyskiwanie klientów,
  • Aktywne podejmowanie działań związanych z pozyskiwaniem nowych klientów,
  • praca z dotychczasowymi klientami i utrzymywanie długoterminowych relacji,
  • współpraca z kierownictwem firmy w celu wzrostu wyników sprzedaży,
  • budowanie dobrego wizerunku firmy
Jakie są nasze oczekiwania:
  • Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej do klientów biznesowych lub indywidualnych,
  • Doświadczenie w obszarze telemarketingu,
  • Dobra organizacja pracy i dyscyplina w raportowaniu codziennej aktywności,
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista,
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do wyjazdów służbowych,
  • Pasja, entuzjazm, energia do działania
Co oferujemy:
  • Elastyczne warunki zatrudnienia + motywacyjny system wynagrodzeń,
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Narzędzia pracy: komputer, telefon,
  • Dostęp do szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe.
Jak aplikować?
Wyślij nam swoje CV na adres [email protected] lub za pomocą przycisku "Wyślij wiadomość". Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hermax sp. z o.o. w celuLUXwadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".
Dołącz do nas
Kliknij w poniższy przycisk i wyślij do nas wiadomość z załączonym CV.