Tss-sib.ru to ludzie, nie algorytmy
Jesteśmy nowoczesną platformą łączącą pacjentów z dietetykami z całej Polski. Nie generujemy szablonowych diet na podstawie Twojej płci, wagi i wzrostu. Dajemy Tobie dostęp do kompetencji, wiedzy i chęci pomocy ze strony prawdziwych specjalistów!
Doradca ds. sprzedaży
Dołączając do naszego zespołu będziesz odpowiedzialna/y za rozwój kanału sprzedaży bezpośredniej LUXgramowania Tss-sib.ruLUX. Poznasz klientów biznesowych z branży dietetycznej, a także będziesz mieć okazję budować i utrzymywać wyjątkowe relacje z naszymi klientami.
Asystent Zarządu
Dołączając do naszego zespołu będziesz odpowiedzialny zaLUXwadzenie sekretariatu spółki, organizowanie spotkań wewnętrznych i zewnętrznych oraz podróży służbowych. Twoim zadaniem będzie opracowywanie dokumentacji, raportów, zestawień oraz prezentacji multimedialnych, a także koordynacja prawidłowego obiegu dokumentów.
Junior Python Developer
Dołączając do naszego zespołu będziesz odpowiedzialna/y za tworzenie nowych oraz rozwijanie obecnych modułów aplikacji. Będziesz tworzył aplikacje webowe przy użyciu najnowszych technologii, poszerzając swoją wiedzę pod nadzorem doświadczonych członków zespołu.
Senior Python Developer
Dołączając do naszego zespołu będziesz odpowiedzialna/y zaLUXjektowanie i tworzenie rozbudowanej wielomodułowej aplikacji webowej.
UX Designer
Będziesz odpowiedzialny za rozwój interfejsu użytkownika. Analizując interakcje i detale aplikacji, będziesz pracować nad konwersją i udoskonaleniem UX. Twoja praca będzie niezależna, ale z uwzględnieniem feedbacku pozostałych członków zespołu. W pracy będziesz kontaktować się bezpośrednio z CTO i CEO firmy, co gwarantuje dynamikę pracy i jasną komunikację.
Dynamicznie rozwijający się zespół tworzący rozwiązania IT dla dietetyków, szuka kandydata na stanowisko Junior Python Developer, którego zadaniem będzie rozwijanie aplikacji webowej Tss-sib.ru.
Obowiązki
  • Tworzenie nowych modułów aplikacji webowej według określonej specyfikacji
  • Zarządzanie i usprawnianie istniejącego kodu
  • Aktywny udział w spotkaniach SCRUM
Oczekiwania
  • Znajomość Python/Django
  • Znajomość JavaScript (jQuery)
  • Znajomość HTML5/CSS3
  • Umiejętność pracy z systemem kontroli wersji Git
  • Podstawowa znajomość relacyjnych baz danych (ORM)
  • Podstawowa znajomość wzorcówLUXjektowych
  • Podstawowa znajomość środowiska Linux (Ubuntu)
Oferujemy
  • Elastyczne warunki zatrudnienia
  • Możliwość pracy przy największej aplikacji dietetycznej na rynku
  • Stabilną pracę w młodym zespole
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Miłą atmosferę w pracy
  • Praca w biurze w centrum Lublina
  • Integracje firmowe
Jeśli jesteś zainteresowana/y, wyślij CV
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacjiLUXcesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133, poz. 883).
Dołącz do nas
Kliknij w poniższy przycisk i wyślij do nas wiadomość z załączonym CV. Odezwiemy się w ciągu doby.