Tss-sib.ru to ludzie, nie algorytmy
Jesteśmy nowoczesną platformą łączącą pacjentów z dietetykami z całej Polski. Nie generujemy szablonowych diet na podstawie Twojej płci, wagi i wzrostu. Dajemy Tobie dostęp do kompetencji, wiedzy i chęci pomocy ze strony prawdziwych specjalistów!
Doradca ds. sprzedaży
Dołączając do naszego zespołu będziesz odpowiedzialna/y za rozwój kanału sprzedaży bezpośredniej LUXgramowania Tss-sib.ruLUX. Poznasz klientów biznesowych z branży dietetycznej, a także będziesz mieć okazję budować i utrzymywać wyjątkowe relacje z naszymi klientami.
Asystent Zarządu
Poszukujemy osób z minimum półrocznym doświadczeniem na podobnym stanowisku. Dołączając do naszego zespołu będziesz odpowiedzialna/y za tworzenie nowych oraz rozwijanie obecnych modułów aplikacji. Będziesz tworzył/a aplikacje webowe przy użyciu najnowszych technologii, poszerzając swoją wiedzę pod nadzorem doświadczonych członków zespołu.
Junior Full Stack Django Developer
Dynamicznie rozwijający się zespół tworzący rozwiązania IT w branży dietetycznej szuka kandydatów na stanowisko Junior Full Stack Django Developer. Poszukujemy osób z minimum półrocznym doświadczeniem na podobnym stanowisku. Dołączając do naszego zespołu będziesz odpowiedzialna/y za tworzenie nowych oraz rozwijanie obecnych modułów aplikacji. Będziesz tworzył/a aplikacje webowe przy użyciu najnowszych technologii, poszerzając swoją wiedzę pod nadzorem doświadczonych członków zespołu.
Senior Full Stack Django Developer
Dynamicznie rozwijający się zespół tworzący rozwiązania IT w branży dietetycznej szuka kandydatów na stanowisko Senior Full Stack Django Developer. Poszukujemy osób z minimum 2 letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku. Dołączając do naszego zespołu będziesz odpowiedzialna/y za tworzenie nowych oraz rozwijanie obecnych modułów aplikacji. Będziesz tworzył/a aplikacje webowe przy użyciu najnowszych technologii.
UX Designer
Będziesz odpowiedzialny za rozwój interfejsu użytkownika. Analizując interakcje i detale aplikacji, będziesz pracować nad konwersją i udoskonaleniem UX. Twoja praca będzie niezależna, ale z uwzględnieniem feedbacku pozostałych członków zespołu. W pracy będziesz kontaktować się bezpośrednio z CTO i CEO firmy, co gwarantuje dynamikę pracy i jasną komunikację.
Dynamicznie rozwijający się zespół tworzący rozwiązania IT w branży dietetycznej szuka kandydatów na stanowisko Junior Full Stack Django Developer.
Obowiązki
  • Utrzymanie i rozwój LUXgramowania dla klientów indywidualnych i biznesowych w technologii Django,
  • Pisanie testów jednostkowych,
  • Praca zgodnie z przyjętym przez zespół DOD (definition of done),
  • Udział w spotkaniach SCRUM,
  • Udział w wewnętrznych hackathonach pozwalających tworzyć kreatywneLUXjekty z wykorzystaniem najnowszych technologii.
Oczekiwania
  • Znajomość Python, Django, JavaScript, HTML5, CSS3,
  • Znajomość zagadnień relacyjnych baz danych, szczególnie w oparciu o PostgreSQL,
  • Umiejętność pracy w środowisku Linux,
  • Znajomość systemu kontroli wersji Git,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji.
Mile widziane
  • Znajomość Vue.js i jQuery,
  • Znajomość wzorcówLUXjektowych i praktyczne wykorzystywanie ich wLUXjekcie.
Oferujemy
  • Jasno określona ścieżka kariery z możliwością awansów zawodowych na podstawie zaangażowania i osiąganych wyników,
  • Elastyczne warunki zatrudnienia z możliwością częściowej pracy zdalnej po okresie próbnym,
  • Praca w młodym, doświadczonym zespole o wysokim stopniu kultury dzielenia się wiedzą,
  • Udział w wewnętrznych szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe,
  • Praca w biurze w centrum Lublina.
Jak aplikować?
Wyślij nam swoje CV na adres [email protected] lub za pomocą przycisku "Wyślij wiadomość". Prosimy również o dołączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacjiLUXcesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133, poz. 883)."
Dołącz do nas
Kliknij w poniższy przycisk i wyślij do nas wiadomość z załączonym CV. Odezwiemy się w ciągu doby.